پکیج گازی 24000

پکیج رادیاتور گازی دستگاهی است که از راندمان انرژی بالایی برخوردار بوده و از زمانی که تحت عنوان وسیله ی تامین گرمایش و تامین آب گرم وارد بازار شده و به یکی از پر کاربرد ترین دستگاه های گرمایشی ما بین مصرف کنندگان مبدل گردیده است. از مهم ترین دلایل استفاده از پکیج گازی کم هزینه بودن و آسایش آن می باشد. پکیج های گازی با توجه به  ظرفیت حرارتی قادر به گرم نمودن متراژ مشخصی از محیط را دارا می باشند. پکیج گازی ۲۴۰۰۰ با توجه به ظرفیت حرارتی قادر به گرم نمودن محیط هایی تا متراژ ۲۰۰ متر مربع را دارا می باشند. پس اگر متراژ منزل شما ۲۰۰ متر و یا کمتر می باشد پکیج گازی ۲۴۰۰۰ مناسب ترین گزینه جهت خرید و به کار گیری می باشد. در این بین مسئله ی اصلی قیمت پکیج گازی ۲۴۰۰۰ بوده که ذهن مصرف کنندگان را به چالش کشانده است. در ادامه عوامل تاثیر گذار در قیمت پکیج گازی ۲۴۰۰۰ را شرح می دهیم.

عوامل موثر بر قیمت پکیج گازی ۲۴۰۰۰

واردات قطعات پکیج بدون واسطه:

واردات بدون واسطه قطعات پکیج تاثیر بسزایی بر کاهش قیمت تمام شده ی دستگاه دارد. برخی شرکت ها قطعات مورد نیاز پکیج را از واسطه خریداری کرده که خود واسطه این قطعات را از واسط های دیگر خریداری نموده است. همین امر موجب افزایش نجومی قیمت پکیج شده و به هیچ وجه قیمت قابل قبولی برای مصرف کننده نیست. در این بین گروه صنعتی برمو با هدف کاهش قیمت تمام شده ی پکیج برای مصرف کننده سعی بر این دارد تا تمامی قطعات وارداتی را بدون واسطه و به صورت مستقیم خریداری نماید. این امر تا حد زیادی به کاهش قیمت پکیج کمک می کند.

پکیج دو مبدله:

پکیج های دو مبدله پکیج هایی می باشند که به علت وجود دو مبدل حرارتی (یکی برای گرمایش محیط و دیگری برای تامین آب گرم بهداشتی) گران قیمت تر از پکیج های تک مبدله هستند. پکیج های دو مبدله دارای دو مبدل (یکی مبدل ثانویه و دیگری مبدل اصلی) می باشند که هر کدام به نوعی وظایف خاصی بر عهده دارند. با خرید پکیج دو مبدله تنها کافیست مصرف کننده اقدام به نصب پکیج نماید تا به آب گرم بهداشتی و گرمایش مطبوع دسترسی پیدا کند. برخی مصرف کنندگان با تصور اینکه پکیج تک مبدله قیمت ارزان تری نسبت به پکیج تک مبدله دارد نسبت به خرید پکیج تک مبدله اقدام می نمایند. در حالی که پکیج تک مبدل کارایی و بازدهی پکیج دو مبدله را نداشته و ممکن است در مدت زمان کوتاهی مصرف کننده به مشکل بر بخورد. پکیج گازی ۲۴۰۰۰ برمو دو مبدله بوده که علاوه بر تامین گرمایش محیط، آب گرم بهداشتی را نیز تامین می نماید.

هزینه های گارانتی:

از دلایل ارزان بودن پکیج گازی ۲۴۰۰۰ برمو عدم تحمیل هزینه های گارانتی به مصرف کننده می باشد. این در حالی است که اکثر فروشگاه ها یا شرکت ها مصرف کننده را مجبور به تهیه ی کالا به همراه گارانتی که هزینه ی بسیار زیادی را در پی دارد می نمایند. مسئله این است شرکت هایی که کالای با کیفیت تولید می نمایند از مصرف کننده هزینه ی گارانتی دریافت نکرده و فقط هزینه ی دستگاه را دریافت می نمایند. زیرا تولید کنندگان دستگاه های با کیفیت، از کیفیت و عمر طولانی دستگاه خود مطمئن بوده و معتقدند که دستگاه پکیج با همان کیفیت روز اول کار خواهد کرد. از این رو گروه صنعتی برمو نیز از دریافت هزینه های گارانتی خودداری کرده و فقط هزینه ی دستگاه را از مصرف کننده دریافت می نماید. به همین علت قیمت پکیج گازی ۲۴۰۰۰ برمو بسیار معقول تر از دیگر برند ها می باشد.