پارامترهای خرید جت هیتر کارکرده

جت هیتر یکی از انواع سیستم های گرمایشی بوده که نوع طراحی ظاهری آن شبیه به موشک است. به لحاظ کاربری جت هیتر می توان گفت نوعی سیستم گرمایشی است که گرمای گلخانه، مرغداری، سوله ها و … را تامین می نماید. در گلخانه ها نیز جت هیتر ها نقش تولید کننده دی اکسید کربن را ایفا می کنند تا از این طریق گیاهان بهتر فتوسنتز نمایند. اکثر افرادی که به فکر راه اندازی گلخانه، مرغداری و یا هر مکانی که در فصل زمستان نیازمند گرما باشد هستند، ابتدا باید به فکر تامین گرمایش آن مکان در فصل سرما باشند. حال به دلیل بالا بودن هزینه ها مصرف کنندگان به دنبال جت هیتر دست دوم هستند تا قیمتی کمتر پرداخت نمایند. در این مقاله قصد داریم جوانب مختلف خرید جت هیتر دست دوم را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

جت هیتر کارکرده در چه صورتی می تواند پاسخگوی نیاز ما باشد؟

اگرقصد خرید جت هیتر دست دوم را دارید توصیه می شود به نکاتی مانند سالم بودن قطعات جت هیتر توجه فرمایید. یکی از اصلی ترین مواردی که در هنگام خرید جت هیتر برقی باید به آن توجه شود سیستم ایمنی آن است. در صورتی که سیستم ایمنی به درستی کار نکند موجب از کار افتادن فن شده که در نتیجه منجر به آتش سوزی می شود.

تفاوت قیمت جت هیتر نو و دست دوم

طبیعتا قیمت کارکرده ی هر دستگاهی نسبت به قیمت نو آن کمتر است که این قیمت پایین به علت استهلاک و پایین آمدن راندمان دستگاه می باشد. بسته به میزان استهلاک قیمت جت هیتر کارکرده ۱۰ تا ۴۰ درصد نسبت به جت هیتر نو پایین تر است.

فیوز جت هیتر

جت هیتر ها معمولا دارای یک فن ۴۰*۴۰ بوده که به وسیله ی یک موتور بسیار قدرتمند هوای داغ را با قدرت زیاد پرتاب می نمایند و موجب گرم شدن محیط می گردد. در صورتی که موتور جت هیتر به درستی عمل ننماید پرتاب باد کم تر شده و موجب زیاد شدن سر و صدای جت هیتر می گردد.