معرفی انواع پکیج دیواری

شاید این سوال برای مصرف کنندگان پیش بیاید که علت ارزانی پکیج های دیواری چیست؟ ممکن است ذهن شما با این چالش مواجه شود که دلیل ارزانی پکیج دیواری پایین بودن کیفیت آن و کم بودن طول عمر قطعات می باشد و به همین علت است که پکیج های دیواری از قیمت پایین تری برخوردارند. خوشبختانه تمامی این شایعات در رابطه با پکیج دیواری ارزان گروه صنعتی برمو صحت ندارد. در ادامه علت ارزانی پکیج های دیواری این واحد صنعتی را بررسی می نماییم.

عدم پرداخت مالیات بر ارزش افزوده

از دلایل پایین بودن قیمت پکیج های دیواری می توان به عدم پرداخت مالیات بر ارزش افزوده اشاره نمود. برخی از شرکت ها از در یافت مبلغ مالیات بر ارزش افزوده از مصرف کننده خودداری کرده که این خود مبلغ دستگاه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

عدم تحمیل هزینه ی انرژی به مصرف کننده

یکی دیگر از دلایل ارزانی پکیج دیواری، عدم تحمیل هزینه هایی هم چون گارانتی به مصرف کننده می باشد. این در حالی است که اکثر فروشگاه ها و یا شرکت ها مصرف کننده را مجبور به تهیه ی کالا همراه با گارانتی و پرداخت هزینه ی بسیار زیاد می نمایند. شرکت هایی که محصولات با کیفیت تولید می کنند مصرف کننده را مجبور به پرداخت هزینه ی گارانتی نکرده و فقط مبلغی بابت کالا دریافت می نمایند. چرا که تولید کنندگان محصولات با کیفیت از کیفیت دستگاه خود مطمئن بوده و معتقدند که دستگاه پکیج در مدت زمان طولانی با همان کیفیت روز اول کار خواهد کرد.

واردات بدون واسطه قطعات پکیج

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، واردات بدون واسطه قطعات پکیج نیز تاثیر بسزایی در کاهش قیمت تمام شده ی دستگاه دارد. قطعاتی که در ساخت پکیج دیواری به کار برده می شوند همگی بدون واسطه وارد شده و مستقیما توسط کارکنان و مهندسان مجرب بر روی دستگاه مونتاژ می گردند. هم چنین دستگاه پکیج بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

نتیجه گیری

بر همه ی مصرف کنندگان این موضوع واضح و روشن است که بسیاری از کالاهای مورد نیاز مصرف کندگان از جمله پکیج دیواری با مبالغی بیشتر از مبلغ واقعی فروخته می شوند. با ارائه توضیحات فوق به این نتیجه می رسیم که پکیج دیواری برمو با قیمت واقعی و بدون هیچگونه هزینه ی اضافی و با حداقل سود به فروش می رسد. حال با آگاهی بر علت ارزانی پکیج دیواری، با خیالی آسوده نسبت به سفارش کالای مورد نیاز خود اقدام فرمایید.