جت هیتر

جت هیترها هم خانواده ی سیستم های گرمایشی بوده که به جهت گرم نمودن مکان هایی مانند مرغداری ها، گلخانه ها و … به کار گرفته می شوند. معمولا در خرید جت هیتریکی از موارد بسیار مهم قیمت آن بوده که بسیار حائز اهمیت می باشد. بر خی از افراد معمولا به دنبال جت هیتر هایی با قیمت ارزان بوده که از این طریق هزینه های کمتری نیز متقبل شوند. اما این نکته را باید مد نظر داشته باشید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست!

اثر گذازی کیفیت بر قیمت گذاری جت هیتر

شایان ذکر است که کیفیت با قیمت رابطه مستقیم دارد. کاملا بدیهی است که دستگاهی که از قیمت پایینی برخوردار باشد بی شک کیفیت پایینی نیز دارد از این رو هزینه های نگهداری را افزایش داده و موجب نارضایتی مصرف کننده می گردد. مواردی که کیفیت جت هیترها را بالا می برد عبارتست از: مونتاژ قطعات دستگاه، کنترل کیفی و … که هزینه بر بوده و بهای کالا را افزایش می دهد.

قطعات با کیفیت، قیمت مطلوب

یکی از مهم ترین قطعاتی که رابطه ی مستقیمی با قیمت جت هیتردارد پمپ سوخت رسان است در صورتی که این پمپ به درستی عمل ننماید قیمت جت هیتر پایین خواهد آمد.

قطعاتی که در ساخت جت هیتربه کار می رود قطعا بر قیمت دستگاه اثر گذاری بسزایی دارد. به طور مثال استفاده ی قطعاتی مانند موتور جت هیتر، پمپ سوخت رسان،جنس بدنه و … می تواند بر قیمت جت هیتر تاثیر بگذارد.

موتور جت هیتر

یکی از حساس ترین قسمت های هر هیتر که توصیه می شود توجه ویژه ای به آن شود موتور جت هیترمی باشد. چنانچه موتور جت هیترعملکرد صحیحی نداشته باشد موجب از کار افتادن دستگاه می شود به جهت جلوگیری از این عارضه می بایست از بهترین قطعات در ساخت موتور استفاده نمود. بنابر این موتور یکی از عواملی است که بر قیمت جت هیترتاثیر می گذارد.

جنس بدنه ی جت هیتر

هر کارخانه ای که در زمینه ی ساخت سیستم های گرمایشی فعالیت داشته باشد می بایست با استاندار های تولید سیستم های گرمایشی آشنایی پیدا کند. بنابراین جت هیترهایی که از استیل خالص نگیر تولید شده اند به دلیل کیفیت بالای استیل استفاده شده در ساخت جت هیتر قیمت آن بالا رفته و هم چنین موجب بالا رفتن کیفیت جت هیتر می گردد.

جت هیتر