پکیج برقی قیمت مشخصات فنی و خرید

پکیج های برقی دیواری با توجه به نوع ساخت و قطعات به کار رفته شده در آنها از قیمت های متفاوتی برخوردارند که ممکن است ذهن مصرف کنندگان را در حین انتخاب محصول با چالش مواجه سازند. در این مقاله سعی بر این داشته ایم که قیمت و مشخصات انواع پکیج های برقی را به اطلاع مصرف کنندگان برسانیم و هم چنین به معرفی و نقد و بررسی انواع پکیج های برقی بپردازیم. این محصول در پی سالیان متوالی دستخوش تغییرات گسترده ای گردیده که نسل تکامل یافته ی پکیج های برقی به شمار می رود. در ادامه به نقد و بررسی قیمت و مشخصات فنی پکیج های برقی می پردازیم.

معرفی پکیج برقی

پکیج های برقی دستگاهی می باشند که جایگزین موتور خانه های قدیمی شده که وظیفه ی تامین گرمایش منزل که معمولا به واسطه ی رادیاتور و گرمایش از کف صورت می پذیرد و هم چنین تامین آب گرم بهداشتی را بر عهده دارند. با این تفاوت که پکیج برقی بر خلاف موتور خانه های قدیمی فضای زیادی اشغال نکرده و به راحتی به جای یک کابینت نصب می گردد. به طور خلاصه و به جرات می توان گفت که تمامی آیتم های موجود در موتورخانه در دستگاهی به نام پکیج برقی جای گرفته است که دارای هزینه های مقرون به صرفه ای می باشد.

ظرفیت های حرارتی پکیج برقی

در حال حاضر پکیج های برقی برمو در طرفیت های ۲۴۰۰۰ وات، ۲۸۰۰۰ وات و ۳۵۰۰۰ وات بر روی خط تولید قرار گرفته اند. علت تولید پکیج های برقی در ظرفیت های مختلف استفاده از آن در متراژ های متفاوت و هم چنین متراژ های زیاد می باشد. برخی از مصرف کنندگان جهت تعیین ظرفیت پکیج مورد نیاز پکیج خود گاها به مشکل برخورده و قادر به انتخاب پکیج با ظرفیت حرارتی مناسب نیستند. در این صورت شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش شرکت و بهره گیری از مشاوره رایگان انتخاب بهترین پکیج با ظرفیت مناسب، دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید. و یا می توانید جهت محاسبه ی تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز خود را با ضرب نمودن متراژ واحد مسکونی در عدد۱۵۰ (کیلوکالری) و هم چنین در صورت خرید پکیج برای واحد های اداری ضرب متراژ واحد مورد نظر در عدد ۱۰۰ (کیلوکالری) محاسبه نمایید.

لیست قیمت پکیج برقی

پکیج ها با توجه به تنوع محصول، طبیعتا تفاوت قیمت نیز دارند. به عنوان مثال پکیج های برقی با توجه به دیواری یا زمینی بودن قیمت های متفاوتی دارند. اکثر شرکت ها برای محصولات خود لیست قیمت تهیه کرده تا مصرف کنندگان به راحتی بتوانند با مقایسه ی قیمت بهترین گزینه را انتخاب نمایند. نوع قطعات بیشترین تاثیر را در قیمت تمام شده ی دستگاه خواهد گذاشت. قیمت تمام شده ی پکیج برقی تا تاریخ ۹۸٫۵٫۲۶ به شرح زیر می باشد:

پکیج برقی ۲۴۰۰۰: ۵۲۰۰٫۰۰۰ تومان

پکیج برقی ۲۸۰۰۰: ۵۷۰۰٫۰۰۰ تومان

پکیج برقی ۳۵۰۰۰: ۶۳۰۰٫۰۰۰ تومان

مشخصات فنی

نوع المنت به کار رفته در دستگاه فوق فلنج دار بوده که محصول وارداتی ایتالیا می باشد و در اصل به المنت ریکو ایتالیا معروف است. از جمله مزایای استفاده از المنت فلنج دار در ساخت پکیج های برقی برمو آن است که این عنصر یکی از مناسب ترین عنصر گرمایش الکتریکی به شمار می رود. به علت آنکه برق به عنوان یکی از بهترین روش ها جهت گرم نمودن آب شناخته شده است می بایست در کنار یک عنصر وطه ور مانند المنت فلنج دار استفاده شود. این نوع المنت به علت داشتن مقاومت الکتریکی بالا، با عبور جریان از آن گرمای زیادی در مدت زمان کوتاهی تولید می کند.

پمپ استفاده شده در این نوع پکیج پمپ گراندفوس می باشد که از ۳ سال گارانتی تعویض برخوردار است. این نوع پمپ جزو محصولات شرکت معتبر گراندفوس بوده که یکی از معتبر ترین و بزرگترین تولید کنندگان پمپ در جهان می باشد. به جرات می توان گفت این شرکت از پیشگام ترین شرکت های معتبر تولید پمپ می باشد.